מדריך למשתמש


בעמוד זה ישנם קווים כללים לדרכי השימוש הנכונים למרבית המוצרים הקיימים באתר, לכל מוצר יש הוראות נפרדות שמגיעות עם המוצר, אבל בבסיס, התפעול של רוב המוצרים די דומה ולכן ניתן ללמוד מעמוד זה על התפעול במידה ואין בידיכם הוראות. במקרה ולא הצלחתם להבין או צריכים עזרה אנא פנו אלינו באפיקים השונים.

הוראות שימוש ואחזקה כלליים יש לקרוא את הוראות עמוד זה לפני השימוש הראשוני במוצר. המידע בעמוד זה חיוני לשימוש בטוח במוצר, וכן מכיל מידע טכני ומשפטי אודות השימוש והאחזקה של המוצר שרכשת. מוצר זה נמכר כאביזר העשרה למבוגרים בלבד, יש להרחיק את המוצר מהישג ידם של ילדים. מוצר זה אינו אביזר רפואי, הוא אינו ניחן באפקט רפואי או טיפולי. שימוש תקין במוצר חשוב לשמירת בטחונו ובטיחותו של המשתמש.

במוצרים המופעלים ע"י סוללות:

במוצרים נטענים:

עמידות למים
המוצר אינו עמיד למים, אלא אם צוין אחרת על גבי האריזה – באמצעות סמל בצורת טיפה, לרוב תקן עמידות במים מסומן ב IPX (תקן עמידות הגבוה ביותר הוא IPX7)

סיכוך
רצוי ומומלץ להשתמש בחומרי סיכה על בסיס מים, לפני שימוש בחומר סיכוך שונה ממים יש לוודא עם ההוראות על גבי האריזה, שהדבר אינו פוגע באיכות מוצר .

שימוש ואחזקה

יש להשתמש במוצר זה בעדינות ולהפסיק השימוש בו במקרה של חוסר נוחות או כאב בלתי רצויים.

לאחר השימוש יש לכבות את המוצר, להוציא את הסוללות ממנו ולשטוף היטב ובזהירות במים וסבון, באופן שמים לא יכנסו לבית הסוללות.

לאחר הניקוי מומלץ לייבש היטב את המוצר ובמידה והוא מורכב מחלקים מומלץ לפרקם לצורך ייבוש מלא. מומלץ לייבש היטב ולרסס בחומר לניקוי צעצועים כמו

ID TOY CLEANER, אשר מסייע בחיטוי המוצר ומונע התפתחות בקטריאלית. לאחר הריסוס יש להניח להתייבש באוויר הפתוח, בטרם אחסון במקום חשוך ויבש.

יש להימנע משימוש בחומרי ניקוי חזקים העשויים לפגוע במוצר, או לפגוע בחוויית המשתמש בו.

אין לנקות באמצעות צמר פלדה או אמצעים מכאניים אחרים העשויים לשרוט את המוצר.

אין להניח מוצר זה על חפצים חדים ובקרבתם.

אין לחמם את מוצר זה בתנור / במיקרוגל או בכל אמצעי אחר. שימוש במוצר שחומם עלול לגרום לכוויות.

אין לנקות את המוצר במדיח הכלים.

הוראות כלליות

אזהרות כלליות

תקלות

במקרה של תקלה או במקרה שיש קושי להפעיל את המכשיר נא פנו אלינו

פסולת אלקטרונית

עפ"י חוק יש להקפיד להשליך מכשירי חשמל ישנים וסוללות במכלי איסוף המיועדים לכך לצורך מיחזור. ניתן להחזירם לחנות ממנה נרכשו. אין להשליך את הסוללות או המכשיר המשומש המכילות ליטיום יחד עם הפסולת הביתית

כתב ויתור

השימוש במוצר זה הינו על אחריות המשתמש בלבד. היצרן והיבואן אימפורט מאסטר אי. אל בע"מ או נקודות המכירה השונות מתנערים מכל אחריות ביחס לשימוש במוצר זה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשפר את המוצר, מבלי ליידע על כך מראש.

תעודת אחריות

היבואן, אימפורט מאסטר אי.אל בע"מ , מעניק בזאת אחריות למוצר ל-12 חודשים מיום הרכישה למכשירים אשר נרכשו בישראל, בערוצי השיווק של היבואן בלבד, ומתחייב לתקן / להחליף מוצר תקול אשר יעמוד בתנאים הבאים.

לצורך קבלת שירות, או מימוש אחריות תוכלו לפנות דרך עמוד החזרות ומימוש אחריות

סל הקניות