אודות המותג

הצטרפו אלינו
המשימה שלנו בסטיספייר נועזת מצד אחד ויחודית מצד שני: כולנו זכאים לחוות ולהנות מבריאות מינית ועל כן אנו משלבים טכנולוגיה פורצת דרך עם עיצובים אלגנטיים וכל זה במחירים נגישים לכולם.
בריאות מינית לכולם
לכל אחד יש את הזכות לגלות את הפוטנציאל המיני שלו ואת השמחה והסיפוק שהוא מביא עימו. לכן תכננו את מגוון המוצרים שלנו שיהיו נגישים לכולם - ללא קשר להעדפה מינית, רקע חברתי - כלכלי, גיל, מין או רמת מיומנות. מגוון המכשירים ההולך וגדל שלנו מעניק רווחה מינית תוך מילוי כל צורך ורצון - במיוחד אלה שמעולם לא ידעת שיש לך. מותג סטיספייר זמין כיום ביותר מ -100 מדינות ברחבי העולם!
אנו חושבים א - בינארי
בסטיספייר, אנו מאמינים שמיניות היא ביטוי יצירתי שנמצא על ספקטרום וכל ביטוי מגדרי הוא אינסופי ואינו בינארי. אתם מקרינים את מה שאתם מרגישים ואת מה שאתם רוצים לחשוף. עם זאת, אנו משתמשים במונחים כגון "הוא" ו"היא "כמתארים, כדי לסייע לכם לבחור את המוצרים המושלמים עבורכם ולגופכם - אתם האמן ואנו המדיום שמייצר עבורכם.
מחיר נמוך באופן סנסציוני
אנו מאמינים כי בריאות מינית לעולם אינה צריכה להיות שאלה של הכנסה. המוצרים האיכותיים והמעוצבים שלנו זמינים במחירים נגישים, מה שמבטיח שכל מי שרוצה לחוות את סטיספייר יכול. בנוסף, כל המוצרים שלנו מגיעים עם 15 שנות אחריות.
אנחנו אף פעם לא עומדים במקום
אנו מחויבים ליצור את החוויות המהנות והרב-חושיות ביותר עבור הצרכנים שלנו, ומפתחים כל הזמן תחושות חדשות. אנו קשובים לצרכנים ועורכים משובים ומקשיבים לרצונות הקהל שלנו בכל פיתוח של כל אחד מלמעלה מ-200 המוצרים שלנו. החידוש האחרון שלנו בתחום הבריאות המינית הוא אפליקציית Satisfyer Connect - חוויה חושנית חסרת תקדים עם המגוון הרחב ביותר של מכשירים תומכי אפליקציה חדשניים ותכונות אפליקציה חדשות שמתחדשות בכל חודש.
זוכה בפרסי עיצוב ... הכרה עולמית!
בכל רחבי העולם, ממתינים למוצרי סטיספייר ולשמחה והנאה שהם מביאים עמם ,אחת הסיבות שסטיספייר יחודית כלכך הם העיצובים היפים והחוויה האינטואיטיבית, שהם מביאים עימם. למעשה, מוצרי סטיספייר קיבלו יותר מ -282 פרסי עיצוב בינלאומיים, מה שהופך את סטיספייר למילה נרדפת לבריאות מינית מובחרת.
מפיצים אהבה
סטיספייר היא שיחת העיר, לא רק ביניכם הקהל שלנו, כתבים בפרסומים מובילים מתרגשים גם מהמוצרים שלנו.
רב המכר סטיספייר פרו 2
סיפור ההצלחה של סטיספייר החל בהשקה של סטיספייר פרו 2 . פרו 2 למעשה הפיץ את הבשורה ברחבי העולם והציג את טכנולוגיית Air Pulse, פטנט יחודי והמהפכני המספק גירוי חיצוני ללא מגע באמצעות גלי לחץ. סטיספייר פרו 2 שלנו, נותר רב מכר בינלאומי גם כיום – ומעניק לכן הנשים ריגושים ללא הרף בכל רחבי העולם.

סל הקניות