• אין מוצרים בעגלה

סכום ביניים: 0

עבור אל סל הקניות

אודותינו

מאז 1996 פועלים באימפורט מאסטר לקידום המיניות בחברה הישראלית. אנחנו מאמינים שחיי מין מלאים ומהנים הם זכות וצורך בסיסיים של כל אדם. גישה מקצועית, תקשורת פתוחה, ומידע אמין הם נקודות מוצא לחיים בריאים ומאושרים.

שילוב מנצח בין צוות מקצועי ומוצרים איכותיים הוא הבסיס להצלחה רבת השנים שלנו. הצוות המנוסה שלנו קשוב לצרכים הייחודיים של הלקוחות, מה שמאפשר להתאים לכל לקוח את המוצר המתאים לו. רכישה בחנויות הסקס שלנו מאפשרת ללקוח להתייעץ עם איש מקצוע, תוך קבלת הסבר מקיף על המוצרים השונים ותכונותיהם.

בשנים האחרונות, פרשנו כנפיים והרחבנו את מעגלי ההפצה שלנו לרשתות הפארם ובתי המרקחת. מתוך רצון להגיע לקהל גדול יותר, שלא מרגיש נוח להיכנס לחנויות הסקס. בזכות המהלך הזה, אלפי לקוחות נהנים כיום ממוצרים איכותיים שמשפרים להם משמעותית את חיי המין.כיום, בעידן הסחר המקוון, אנו נענים לאתגר להציע את המגוון הגדול ביותר של המוצרים, במחירים תחרותיים ככל האפשר, מבלי לפגוע באיכות השירות שלנו. לקוחותינו מוזמנים להתנסות ברכישה מקוונת, אנונימית, מהירה ונוחה, עם אחריות מלאה – כאן בישראל. המוצרים שלנו יגיעו אליכם עד הבית. נוחות מקסימלית במחיר מינימאלי באתר החדש שלנו ניתן לבצע רכישה מקוונת מאובטחת, ולקבל את המוצרים באמצעות שליח תוך שעות ספורות (ברוב המקרים).

קנייה באינטרנט מהווה פיתרון מצוין לכל מי שרוצה להישאר בבית ולהנות מדיסקרטיות מלאה, וזמינות שלא ניתן לקבל מאף אתר בארץ ובחו"ל ותוך עבודה מול שרות לקוחות מקומי הכולל גם את חנות היבואן בתל אביב, כך שאתם יודעים שבמקרה של בעיה כלשהי - יש לכם למי לפנות. אנחנו מצידנו מתחייבים לשמור על דיסקרטיות ומתחייבים לאפשר לכם קנייה בטוחה ואמינה באמצעות אתר מאובטח. תוך התחייבות להמשיך ולתת את השירות הטוב ביותר במחירים הטובים ביותר.

תודה ומאחלים לכם הנאה מושלמת ושהייה נעימה באתר המוצר.