צעצוע זוגי חמוד שדורש תרגול

ויברציות טובות: בדקנו 10 ויברטורים לכבוד ולנטיין

חג האהבה הבינלאומי בפתח, וזאת הזדמנות מצוינת להתנסות בעשרה וויברטורים חדשים, לשימוש אישי וזוגי, עם אפליקציה ועם זרם מים רותחים. אז מה חשבנו על הוויברטור שהוציא לנו לשון, למה וונד זה אחלה אבל רק עם ראש מתחלף, ואיך מרגישים היונקים החדשים של 2024?

אני והפרטנר שלי התרגשנו לשלב במשחק הזוגי שלנו את "דאבל ג'וי" של חברת סטיספייר, צעצוע זוגי שמעוצב בצורת סי, המותאמת להנאה של שני הצדדים. הקפדתי לפתוח את האריזה מבעוד מועד ולהטעין אותו, אך שמתי לב שהטעינה בעזרת הכבל המגנטי לא נוחה במיוחד, ושכל תזוזה קטנה משחררת אחיזה בין המגנטים. אבל אחרי כמה שעות הוא אכן נטען.
"דאבל ג'וי" מגיע עם האפליקציה הייעודית של סטיספייר, שמאפשרת לשנות מקצבים דרכה, אז הקפדנו גם להוריד אותה לפני השימוש. הצעצוע קומפקטי ונוח לאחיזה ביד. שמנו אותו לידינו במיטה והתחלנו קצת להתמזמז בעצמנו. כשהגענו לשלב החדירה, צירפנו את הצעצוע. גודלו הצר מאפשר החדרה שלו פנימה, יחד עם איבר מינו של הפרטנר. החלק העליון של הצעצוע היה מונח על הדגדגן שלי והתחושה הייתה של רטט מאוד עדין.

דאבל ג'וי
דאבל ג'וי. הפרטנר פחות נהנה מהרטט

בהתחלה החוויה הייתה נעימה לשנינו, אבל תוך כדי השימוש גילינו שהפרטנר שלי מעוניין בפחות רטט בחלק התחתון שצמוד אליו ואני דווקא רוצה יותר רטט על הדגדגן שלי, ולמרבה הצער, "דאבל ג'וי" לא מאפשר מקצבים שונים בחלקיו השונים. רק אחרי כמה דקות הבנו שהוא מעוצב כך שכפתורי העוצמה לשינוי הרטטים יושבים על החלק העליון שלו, שכרגע צמוד לדגדגן שלי. זה יצר סיטואציה די מצחיקה, שבה היינו צריכים לנסות ללחוץ על הכפתורים בעדינות, כשהצעצוע עדיין בתוכי ושנינו צמודים אליו.

כשניסינו לשחק קצת עם עוצמת הרטט, השתנתה המהירות בהתאמה עבור שנינו וזה כבר לא היה כל כך נעים לפרטנר שלי. הוצאנו את הצעצוע וניסינו להשתמש רק בחלק העליון שלו. בשלב הזה נזכרתי שאנחנו יכולים להשתמש באפליקציה הייעודית, והמשחק הפך להיות מעניין כשהפרטנר שלי שינה את רמות הרטט על הדגדגן שלי בעזרת האפליקציה בטלפון, כשאני מתענגת והוא זה שקובע את הקצב. אז אפשר להגיד שהשתמשנו בו כצעצוע זוגי למרות הכול. אין ספק שמדובר בצעצוע שדורש תרגול, אולי אם היה אפשר לשלוט ברטט של כל חלק בנפרד, היה יותר קל לשחק איתו (עדי שחם).
רמה: זוגות מנוסים | עוצמה: בינונית-חלשה | מגוון: 12 רמות שונות | עיצוב: נקי ויפה, הכפתורים ממוקמים בצורה לא נוחה | מידת רעש: שקט |

סל הקניות