יונק מנשק, מרפרף ואורגזמי במיוחד

ויברציות טובות: בדקנו 10 ויברטורים לכבוד ולנטיין

חג האהבה הבינלאומי בפתח, וזאת הזדמנות מצוינת להתנסות בעשרה וויברטורים חדשים, לשימוש אישי וזוגי, עם אפליקציה ועם זרם מים רותחים. אז מה חשבנו על הוויברטור שהוציא לנו לשון, למה וונד זה אחלה אבל רק עם ראש מתחלף, ואיך מרגישים היונקים החדשים של 2024?

יונק מנשק, מרפרף ואורגזמי במיוחד

אחרי המהפכה שעשתה עם ה"פרו 2", חברת "סטיספייר" השיקה ויברטור שמצליח, לא תאמינו, להתעלות על פיצ'ר "ההגמרה" המהיר של הצעצוע הקלאסי, ולהראות לנו שתמיד אפשר לעוף עוד יותר גבוה.

חברת "סטיספייר" כבר מנסה הרבה שנים להתעלות על ההצלחה של ה"פרו 2", עם כל מיני דגמי המשך שהיו אמורים לשפר את פיצ'ר היניקה המפורסם, אך לטעמי האישי כשלו בכך. כל הזמן תהיתי למה לנסות לשפר משהו שמראש עובד בצורה מושלמת? ואז הגיע Curvy Trinity 3 והוכיח שכשזה מגיע לאורגזמות, נשים יכולות להמשיך עוד ועוד, ולהגיע לשיא חדש של הנאה.
curvy trinity 3
curvy trinity 3. מצטיין בגזרת היונקים

Curvy Trinity 3 הוא לא רק יונק מצוין, הוא גם מעוצב באופן אלגנטי וחלקלק, שמזכיר ידית מעוקלת של דוש מקלחת עדין או מסרק קטן בצבע אפור פיל. הוא מבוסס על טכנולוגיית היניקה המפורסמת של "סטיספייר" שנקראת Air-Pulse, רק שהפעם היא לא רק יונקת, היא גם מייצרת תחושת רפרוף מענגת נורא, שכמו עוברת על הדגדגן שלך, מנשקת אותו, מרפרפת עליו ומרטיטה שם את הכול. ניסיתי אותו כמה פעמים והוא בקלות הפך לוויברטור המועדף עליי כרגע.

"הוא מבוסס על טכנולוגיית היניקה המפורסמת, רק שהפעם היא לא רק יונקת, היא גם מייצרת תחושת רפרוף מענגת נורא, שכמו עוברת על הדגדגן שלך, מנשקת אותו, מרפרפת עליו ומרטיטה שם את הכול. ניסיתי אותו כמה פעמים והוא בקלות הפך לוויברטור המועדף עליי כרגע"
קל ונוח מאוד לאחוז בו, הוא עשוי מסיליקון שנעים מאוד למגע, ומאפשר בחירה בין 11 עוצמות שאיבה ממוקדות וחזקות ו-12 תוכניות רטטים. היה לי קל מאוד לשחק בין התוכניות השונות עד שהגעתי בדיוק לסוג הרטט שהכי התחשק לי להרגיש באותו הרגע. ל- Curvy Trinity 3 יש גם זרוע חיצונית שתפקידה לענג את אזור ה-G, אבל דווקא היא פחות מספקת את הסחורה מבחינתי. היא עבה ומצריכה שימון בחומר סיכה לפני ההחדרה, יש לה רטט חזק אבל אישית, פחות התלהבתי. השימוש של היניקה מספיק חזק ואיכותי כדי שבהחלט אפשר להישאר איתו, בלי להזדקק לחלק נוסף.
כמו רוב המוצרים של "סטיספייר", גם ה-Curvy Trinity 3 מאפשר משחק במקלחת, ומגיע עם כבל USB מגנטי. לא התנסיתי בו במקלחת, אז קשה לי להגיד עד כמה הוא עומד במשימה. לסיכום, צעצוע שהוא הנאה צרופה. כל הכבוד לגרמנים (לורי שטטמאור).
רמה: מתחילות ומנוסות כאחת | עוצמה: חזקה | מגוון: 11 עוצמות שאיבה ו-12 תוכניות רטטים | עיצוב: יפהפה. חלקלק ואלגנטי ונוח לאחיזה | מידת רעש: שקט |

סל הקניות