חוויה הייטק: צוללן לשימוש אחורי

ויברציות טובות: בדקנו 10 ויברטורים לכבוד ולנטיין

חג האהבה הבינלאומי בפתח, וזאת הזדמנות מצוינת להתנסות בעשרה וויברטורים חדשים, לשימוש אישי וזוגי, עם אפליקציה ועם זרם מים רותחים. אז מה חשבנו על הוויברטור שהוציא לנו לשון, למה וונד זה אחלה אבל רק עם ראש מתחלף, ואיך מרגישים היונקים החדשים של 2024?

חוויה הייטק: צוללן לשימוש אחורי

אף פעם לא התחברתי לז'אנר ה"אנבוקסינג", אבל ל-Deep Diver, הצעצוע האנאלי והחכם של "סטיספייר", יש חוויה שמתחילה כבר באריזה. מה אני אגיד, הייטק. זה הרגיש כמו לפתוח גאדג'ט. האריזה מבליטה את החיבור לאפליקציה לשליטה מקרוב ומרחוק, וכבר הסתקרנתי. בארון שלי יש Patman חביב שמשרת אותי נאמנה מזה זמן, ויודע לגרות בדיוק כמו שצריך את נקודת הג'י הגברית, אבל כבר בשלב פתיחת האריזה התברר לי שאני עתיד לעבור מהעולם האנאל-לוגי לעולם הדיגיטלי.
הצעצוע כשלעצמו מאוד נעים למגע, וחלק במידה שמרגישה כיפית ולא מאיימת, אם כי הצבע האפור מאוד לא מזמין. כפתור אחד ברור מאחורה מפעיל, מתחבר לאפליקציה, ומשנה את מהירויות הרטט.

deep diver
deep diver. לחובבי העינוג האחורי


הורדתי את "סטיספייר קונקט", האפליקציה של "סטיספייר", חיברתי את הבלוטות', והכול הלך בקלות (לחיצה של ארבע שניות על הכפתור הבודד וזיהוי והתאמה מהירים). את המנוסים בצעצועי המין החכמים זה בטח לא יפתיע, אבל הדבר הראשון שריגש אותי הייתה האפשרות לראות את אחוזי הסוללה של המכשיר דרך האפליקציה – פיצ'ר חשוב, שחסר ביותר מדי צעצועים וגורר תסכולים בלילות מוגזמים, או כשסתם שוכחים להטעין בזמן את הצעצוע.
"לבסוף עברתי לספוטיפיי, בחרתי ב-I Wanna Be Yours של ארקטיק מנקיז, שחשבתי שיעבוד בדיוק בקצב שרציתי, וזה היה נהדר. עצמתי עיניים התמסרתי למוזיקה ולתחושה, והבנתי שזה צעצוע שבקלות ייכנס כפרטנר שלישי ליחסי המין שלי בשגרה"
האפליקציה מאפשרת מגוון אפשרויות כמו שינוי של התנועה ותוכניות רטט. הכתבה הזאת נועדה לוונטיין, אבל נדמה שלנסות עד תום את כל האפשרויות שהאפליקציה הזאת כוללת, ידרוש ממני להגיש את הטקסט רק בט"ו באב. אפשרות חמודה במיוחד שהחלטתי ללכת עליה היא חיבור האפליקציה לחשבון הספוטיפיי שלי, כדי לנגן מוזיקה שתכתיב לי את מקצב הרטט. זה כבר היה נשמע מלהיב במיוחד וניגשתי למלאכה.
המרקם והצורה של ה- Deep Diver מאפשרים לו לחדור די בקלות למי שמנוסה בפלאגים שכאלה, בלי המון נוזל סיכה. אחרי קצת גירוי, משחק והבנת הכיוונים, הצעצוע התיישב במקום בצורה לא רעה בכלל. הצינור המחבר בין חלק הבקרה החיצוני לשני הכדורים שנכנסים פנימה ארוך יותר מפלאגים רגילים, ולקח לי קצת זמן להבין כמה עמוק עוד אפשר להכניס אותו, כדי שהוא לא יחליק החוצה. כשעליתי על זה, זאת הייתה תחושה כיפית והתחלתי לשחק עם האפליקציה.
השליטה הידנית הייתה קצת מאכזבת, הקפיצה מרטט עדין לאגרסיבי הייתה קיצונית ומהירה ומפתיעה, מצב הארנב שמגיע ל-20 שניות של עוצמה קיצונית ומהירה היה כבר טו- מאץ' בשבילי. לבסוף עברתי לספוטיפיי, בחרתי ב-I Wanna Be Yours של ארקטיק מנקיז, שחשבתי שיעבוד בדיוק בקצב שרציתי, וזה היה נהדר. עצמתי עיניים התמסרתי למוזיקה ולתחושה, והבנתי שזה צעצוע שבקלות ייכנס כפרטנר שלישי ליחסי המין שלי בשגרה (מתי קודסאי).
רמה: מתקדמים | עוצמה: חזקה | מגוון: 12 תוכניות רטט | עיצוב: מיוחד חוץ מהצבע הלא מזמין | מידת רעש: בינוני |

סל הקניות