חובבות הרטט – היכונו

יש יורש חדש למה שזה לא יהיה שאתן משתמשות בו, אז ליאור השליכוהו, כי הבאד-בוי הזה הולך להיות המקום הראשון שלך החל מע-כ-שיו!

אם היינו בקומדיה מהניינטיז, הייתי קוראת לצעצוע הזה "המחוש שתקע אותי" (אבל לא בטוחה כמה השם מחרמן). הטווירלינג פאן והטווירלינג ג'וי מצוידים ב-נו... מחוש קטן, עם ידית סופר נוחה לשימוש, וגם מבחינה אסתטית, וואלה זה דיי מתוק הדבר הזה. האם בא לך לעשות איתו אהבה מתוקה? כן!

לטווירלינגז יש 12 מצבי רטט בעוצמה מתגברת. כולם מופלאים, לדעתי, אבל מצב 8, אחיותיי, מצב 8...

התחלתי לאט, מהמצב הראשון לבא אחריו בהדרגה. חשוב לי לבדוק הכל באופן יסודי, בסוף היום זה מחקר לכל דבר.את עוצמת הרטט העליתי מראש לרמה 3, כי אני לא ילדה. במצב 8 נעצרתי. 5 פולסים קצרים ומהירים נשלחו לדגדגן שלי כשאחריהן עוקבת פאוזה דרמטית. שוב. פולסים– פאוזה. פולסים– פאוזה. פולסים– פאוזה. אמאל'ה. בכל פולס הרגשתי שאני יותר ויותר קרובה לשיא ואז כל פאוזה נגמר לי האוויר.
זה העינוי הכי כיף שהיה לי בחיים. המשכתי ככה במשך כמה דקות ארוכות, לקחתי את הזמן שלי, חרפנתי את עצמי בעצמי, מה קרה, לא מגיע לי פורפליי עם האישה הכי חשובה בחיים שלי? (הלו, אני) וכשהרגשתי שאני כבר לא יכולה יותר - עברתי למצב רציף, שגמר לי את העבודה. ליטרלי.

הטווירלינג הזה קטן-קטן אבל שובב-שובב.

מה שהרשים אותי במיוחד הוא עוצמת המכשיר. הרבה יותר מהרוקט פוקט הממוצע שקונים בכל חנות סקס. יש מגוון מצבים בפולסים שונים, בקצבים שונים, עם פאוזות, בלי פאוזות, שאין לי ספק שכל אחת תמצא שם את עצמה, אבל לא רק כל אחת, אלא גם כל אחד! כי דבר נפלא ונוסף בטווירלינגז, זה שהמחוש אידיאלי גם לגירוי שאר הנקודות הארוגניות בגוף (רגישוֹת לגירוי), כמו הפטמות או פי הטבעת, ואפילו סתם הצוואר, האוזניים או הירך הפנימית,

מה שהופך את הטווירלינגז למעולים לפורפליי, עם בן.ת זוג, לבן.ת הזוג, או בלי.

אגב, יש שמועות שאפשר לחוות אורגזמה מהפטמות; אני לא יודעת מה איתכםן, אבל אני באופן אישי מתכוונת להשקיע זמן בלגלות אם זה נכון. מבטיחה לדווח.

*פלוס אדיר נוסף שקיים בדגם טוורילנג ג'וי (בלבד), הוא היכולת לשלוט בצעצוע דרך אפליקציה, לשמור תכניות שאהבת (מאמי תעשה לי ארבע פעמים רטט 8 ברצף ואז תעבור לרטט 3, תודה) ואפילו להתחבר לספוטיפיי שלך, ולרטוט לקצב השיר האהוב עלייך. כן, כן,

יש אלוהים, קוראים לו סטיספייר 😍

סל הקניות