ויברטור לאזור ה-G – "צ'ארמינג סמייל" של סטיספייר

בדקנו: 12 הוויברטורים הכי מדוברים ב-2023

ויברטורים יונקים, ויברטורים ארנבים ואפילו ביצה חשמלית לחובבות הכאב: הנסייניות שלנו ניסו על הגוף שלהן את צעצועי המין המעניינים ביותר בשנה החולפת. אז איזה ויברטור הביא אותנו לאורגזמה תוך שתי דקות בלבד ואיזה צעצוע לא עמד בציפיות?

ויברטור לאזור ה-G – "צ'ארמינג סמייל" של סטיספייר

ה"צ'ארמינג סמייל" של חברת "סטיספייר" הוא ויברטור שמיועד לכניסה לנרתיק ומבטיח גירוי מענג באזור ה-G של האישה, גירוי שאמור לגרום למשתמשת לחייך בסיפוק ובהנאה, אבל כשפתחתי את האריזה, מה שעניין אותי היה דווקא ידית האחיזה, ותהיתי כמה נוח יהיה לי לשחק איתה. התחלתי לשחק עם ה"צ'ארמר" ביד, רגע לפני שאני מחדירה אותו פנימה, ובדקתי את רמות הרטט השונות. היה נראה שהוא רוטט במהירות האור, או לפחות מספיק קרוב אליה. עכשיו כבר הייתי ממש סקרנית לנסות אותו!

ראשית, ניסיתי את רמות הרטט על הדגדגן וסביבתו, ואני חייבת לציין שבניגוד לרושם הראשוני, הרטטים לא היו חזקים במיוחד, אבל העיצוב הארגונומי יצר מצב שבו הוויברטור הזה כאילו עוטף את כל אזור הדגדגן והשפתיים החיצוניות, וזו הייתה תחושה ממש נעימה.
דווקא ב"מאני טיים" – כשניסיתי את ה"צ'ארמינג" עבור החדירה הנרתיקית עצמה, החוויה הייתה די פושרת לטעמי. אני לא יודעת אם זאת הצורה של הוויברטור או העוצמות שלו, אבל נקודת הג'י שלי לא התלהבה במיוחד. הרגשתי את כל הרטטים במקומות הנכונים, אבל משהו לא עבד לי.

מה שכן היה מגניב בעיניי, זה כפתורי ההפעלה ושינוי העוצמות, כאשר כפתור ההפעלה היה שקוע יותר, כך שאפשר היה להצליח לתפעל את הכפתורים השונים בעזרת מגע בלבד, דבר שיכול להיות מאוד אפקטיבי בחושך ו/או בשימוש עם עיניים עצומות.

בשורה התחתונה - זה לא הצעצוע החביב עליי ביותר, אבל אני עדיין לא פוסלת שימוש עתידי איתו. מדובר בתוספת נחמדה לארסנל ואני מקווה לנסות אותו שוב בקונסטלציות נוספות, למשל עם בן הזוג שלי. יש לי הרגשה שהוא יפתיע לטובה כמשתתף בחדירה כפולה. ממליצה לנסות את זה בבית, רק לא לשכוח לוב, והרבה (מיכל כהן).
רמה: מתחילות | עוצמה: בינונית-חלשה | מגוון: 12 רמות שונות | עיצוב: הידית פחות נוחה ממה שהיא נראית, אבל הכפתורים מצוינים | מידת רעש: לא טרקטור אבל גם לא שקט במיוחד

סל הקניות