ויברטור יונק למתקדמות: "דואל פלז'ר" של סטיספייר

בדקנו: 12 הוויברטורים הכי מדוברים ב-2023

ויברטורים יונקים, ויברטורים ארנבים ואפילו ביצה חשמלית לחובבות הכאב: הנסייניות שלנו ניסו על הגוף שלהן את צעצועי המין המעניינים ביותר בשנה החולפת. אז איזה ויברטור הביא אותנו לאורגזמה תוך שתי דקות בלבד ואיזה צעצוע לא עמד בציפיות?

ויברטור יונק למתקדמות: "דואל פלז'ר" של סטיספייר

כבר זמן מה שאני רוצה לנסות את הוויברטור הזה ואיזה כיף שסוף-סוף הזדמן לי. זה מרגיש שזה דור חדש של צעצועים שמבשרים כי העתיד כבר כאן. ל"דואל פלז'ר" יש שני מנועים. האחד אחראי על רטט שיכול לשמש כמו וונד עבור שימוש חיצוני על הדגדגן שלך וגם אפשר להחדיר אותו פנימה, ומנוע שני – ומרגש פי כמה - שמייצר פולסים של יניקה לדגדגן.

פעולת היניקה מביאה עימה אורגזמות לעצלניות שאין להן זמן לבזבז, ולהוטות על אורגזמה חזקה וממוקדת תוך פחות משתי דקות. אבל מה שהכי הדהים אותי זו האפליקציה אליה הצעצוע הזה יכול, אם כי לא חייב, להתממשק. באפליקציה של חברת "סטיספייר" ניתן למצוא מספר סוגי תוכניות פעולה מעניינות כמו רטט שמתבסס על קול – אשכרה דיברתי לתוך הנייד והקול שלי תורגם לפולסים בעוצמות שתאמו את עוצמת הדיבור והטונציה שלי; שימוש על ידי גרירת אצבע על המסך, שימוש במוזיקת אמביינט, ויש אפילו אופציה של ספריית סיפורים ארוטיים שתומכים בעלילה דרך רטטים מענגים. תקשיבו, יש שם אפילו מדיטציות ארוטיות, ז'אנר שלם שלא היה לי מושג שקיים.

האפליקציה הזאת באמת עשירה ואני מרגישה שלא גיליתי אפילו עשירית ממנה, מאחר שהיא כוללת גם אפשרות לייצר תוכניות בהתאמה אישית או בלייב עם פרטנר לשימוש מרחוק. בואו נגיד ש‎אם הייתי צריכה לבחור צעצוע מין אחד שיבוא איתי לאי בודד, זה ללא ספק היה ה"דואל פלז'ר" הזה. הדואליות בין וונד שמיועד לחדירה לבין פעולת היניקה, בשילוב עם העובדה שהצעצוע הזה עמיד למים, הופכות אותו לביצת קינדר של צעצועי מין. יש בו הכול ואני כבר התאהבתי (תקווה).

רמה: מתקדמות אל האינסוף ומעבר | עוצמה: בינונית ומעלה אך מדויקת לטעמי | מגוון: מגיע עם אינסוף תוכניות פעולה באפליקציה. בלי האפליקציה יש מצב יניקה ומצב רטט ביחד או לחוד, בעוצמות משתנות | עיצוב: בעל אחיזה ארגונומית נוחה ביותר. לבן ואלגנטי עם עיצוב נקי | מידת רעש: שקט מאוד |

סל הקניות