ויברטור ורסטילי לגירוי פנימי וחיצוני: "טרי בול 1" של סטיספייר

בדקנו: 12 הוויברטורים הכי מדוברים ב-2023

ויברטורים יונקים, ויברטורים ארנבים ואפילו ביצה חשמלית לחובבות הכאב: הנסייניות שלנו ניסו על הגוף שלהן את צעצועי המין המעניינים ביותר בשנה החולפת. אז איזה ויברטור הביא אותנו לאורגזמה תוך שתי דקות בלבד ואיזה צעצוע לא עמד בציפיות?

ויברטור ורסטילי לגירוי פנימי וחיצוני: "טרי בול 1" של סטיספייר

אומג, אומג, ליידיז וליידיז, יש לנו מנצח! ויברטורים רבים ניסיתי בחיי, יונקים, ארנבונים, ביצים, אך ה"טרי בול 1" הוא ללא צל של ספק הטוב והמגמיר מכולם. ויברטור "טרי בול 1" מבית סטיספייר, החברה שהביאה לנו את ה"פרו 2" שנחשב עד לפני מספר שנים, לאחד הוויברטורים הפופולריים ביותר בשוק הישראלי ובכלל, עשתה זאת שוב, הפעם עם ויברטור משולש וורסטילי למדי, שגרם לי לצעוק "כן! כן! כן!" ובאחד הניסיונות אפילו להגיע בעזרתו האדיבה לשפיכה נשית! טירוף!

"טרי בול 1" הוא ויברטור משולש בעל שלושה מנועים. הוא בכלל לא נראה כמו ויברטור ויותר דומה לענף של אפונה. הוא גמיש מאוד, נוח לאחיזה, ושלושת המנועים שלו מאפשרים רטט ועיסוי סימולטני בשלושה אזורים ארוגניים: בדגדגן שלך, בכניסה לנרתיק ובפי הטבעת. אומג, כבר אמרתי? יש לו 10 תוכניות רטט מגוונות שבהחלט שווה לשחק ביניהן, הוא קל מאוד לניקוי ועמיד בפני מים, וכמו כל הוויברטורים החדשים, גם ל"טרי בול" יש טעינת USB מהירה ופשוטה.

את ה"טרי בול 1" ניסיתי גם לבדי וגם עם פרטנר, שאחז בו עבורי, שיחק והחדיר לי מדי פעם כדור אחד או שניים ואפילו את שלושתם בו זמנית, ונהניתי, וגנחתי, צווחתי ורטטתי בכל אחת מהפעמים הללו במקסימום. הרטט שלו הוא מאוד-מאוד חזק, כך שאם אתן מנוסות עם צעצועים אתן הולכות להודות לי, והגמישות של הצעצוע מאפשרת לו למעשה להתאים לכל מבנה גוף, בניגוד לוויברטורים קשיחים שעלולים לפספס נשים רבות שמבנה הגוף שלהן מעט שונה או לא יושב אחד לאחד עם התבנית של הצעצוע (לורי שטטמאור).

רמה: מתקדמות | עוצמה: חזקה | מגוון: 10 מצבי רטט | עיצוב: נוח מאוד לאחיזה, בעל מראה תמים| מידת רעש: בינונית |

סל הקניות