ויברטור ארנב למתקדמות: "דאבל פלקס" מבית סטיספייר

בדקנו: 12 הוויברטורים הכי מדוברים ב-2023

ויברטורים יונקים, ויברטורים ארנבים ואפילו ביצה חשמלית לחובבות הכאב: הנסייניות שלנו ניסו על הגוף שלהן את צעצועי המין המעניינים ביותר בשנה החולפת. אז איזה ויברטור הביא אותנו לאורגזמה תוך שתי דקות בלבד ואיזה צעצוע לא עמד בציפיות?

יש ויברטורים רגילים ויש את "סטיספייר". "סטיספייר" הוא הלוטוס הלבן (או במקרה שלנו, שחור) של הוויברטורים. הוא הרולס רויס של צעצועי המין. המותג התפרסם בעיקר בזכות ז'אנר צעצועי השאיבה שנועד לדמות תחושה של גירוי אוראלי, אך במוצר המדובר, "דאבל פלקס", אין אפקט שאיבה, אלא מעין "אוזניים" שמיועדות לדגדגן, כך שהן "תופסות" אותו משני צדדיו.

הצבע השחור מוסיף אלגנטיות רבה ל"דאבל פלקס", וישנה גם גרסה לבנה ואחת באדם דם, לנועזות. הוויברטור החדש והפופולרי מורכב למעשה משני חלקים: בראשו חלק המיועד לחדירה, ומתחתיו שתי "אוזניים" שאמורות ליצור גירוי מוגבר לדגדגן.
לחבר החדש בסדרה יש שני מנועים: אחד לראש הוויברטור שמיועד לחדירה, ואחד שמאפשר שליטה ב"אוזניים" החביבות. כל זה מגובה באפליקציה שמאפשרת הפעלה מרחוק והפעלה מוזיקלית דרך מוזיקה או הודעות קוליות. באפליקציה לא התנסיתי, אבל ללא ספק מדובר בפיתוח מרשים שעבדו עליו מיטב המוחות. לגמור יחד עם השיר האהוב עלייך? נשמע כמו דיל מעולה מבחינתי.
מבחינת הפעלה, ה"דאבל-פלקס" קל מאד לשימוש. הכפתורים נוחים והמהירויות מספקות בחוזקה שלהן. כדאי להבהיר שלא מדובר בוויברטור למתחילות, או למי שמחפשות פעולה עדינה, מאחר שעוצמתו חזקה מאוד, אפילו קצת אגרסיבית. הוא מתחיל גבוה ורק ממשיך ומגביר. אעז ואומר שהמהירות הבסיסית שלו מאוד חזקה ביחס למקביליו הארנבים. משחק קצר עם המהירויות גילה לי שגם המהירות הבסיסית ביותר מספיקה. הוויברטור הזה בהחלט מיועד למי שאוהבת את זה חזק, אחרת הוא עלול מעט להבהיל.

דווקא הפיצ'ר הייחודי, הלוא הן ה"אוזניים" שאמורות להחזיק את הדגדגן, לא ריגש אותי. זה עבד מבחינה טכנית, אבל לא מעבר לכך. משהו בזה לא מחרמן. בשל המהירות והעוצמה הלא מידתית של הצעצוע, הצמדה של ראש הוויברטור לדגדגן כבר הובילה לאורגזמה שוברת שיאים בזריזות שלה. אני בטוחה שיש נשים שימצאו דרך ליהנות מהפיצ'ר החדש, שלא היה מועיל אבל גם לא הפריע.

אין ספק שמדובר במוצר מהדרגה הראשונה. "דאבל פלקס" הוא פשוט ויברטור מפואר. הוא מרגיש כמו משי, נוח לאחיזה, ומביא לאורגזמה מהירה. חוץ מזה, מדובר במוצר מאוד שקט. בעוד הוויברטורים של פעם נשמעו כמו טרקטור בכל הפעלה, כאן מדובר במוצר חזק ובו זמנית גם דיסקרטי ונטול סאונד מציק, שזה יתרון גדול ביותר.
חברות, ה"דאבל פלקס" הוביל את כותבת שורות אלו לאורגזמה הכי מהירה שהיא חוותה אי פעם, וככזה הוא שווה כל שקל. עשרה כוכבים! אם יחלקו את ה"דאבל פלקס" החדש לכל אישה בישראל, אני מבטיחה לכן שכל הבעיות של המדינה והעולם כולן פשוט יפתרו מעצמן.


"חברות, ה'דאבל פלקס' הוביל את כותבת שורות אלו לאורגזמה הכי מהירה שהיא חוותה אי פעם, וככזה הוא שווה כל שקל. עשרה כוכבים!"


הביקורות השליליות על המוצר מופנות בעיקר לעניין ההטענה שלו. ביקורות רבות ברחבי הרשת טענו שהמוצר לא נטען בצורה טובה, ושהמטען הייעודי שמגיע יחד עם המוצר מפסיק לעבוד לאחר כמה שימושים. אני לא נתקלתי בבעיה הזאת, אבל שווה לקחת זאת בחשבון. לסיכום, ה"דאבל פלקס" עושה את העבודה מהר באופן חסר תקדים, למי שאוהבת את זה חזק מאוד, אבל אם יש דרך להשתמש ב"אוזניים", עדיין לא גיליתי אותה (לין כהן).
רמה: מתקדמות | עוצמה: חזקה ביותר! אמא'לה | מגוון: רטט פנימי חזק ביותר ורטט חיצוני עם אוזניים | עיצוב: נוח מאוד לאחיזה, בעל לוק שחור סקסי במיוחד | מידת רעש: שקטה |

סל הקניות