הגישה לאזור ה-G מעולם לא הייתה פשוטה יותר

ויברציות טובות: בדקנו 10 ויברטורים לכבוד ולנטיין

חג האהבה הבינלאומי בפתח, וזאת הזדמנות מצוינת להתנסות בעשרה וויברטורים חדשים, לשימוש אישי וזוגי, עם אפליקציה ועם זרם מים רותחים. אז מה חשבנו על הוויברטור שהוציא לנו לשון, למה וונד זה אחלה אבל רק עם ראש מתחלף, ואיך מרגישים היונקים החדשים של 2024?

הגישה לאזור ה-G מעולם לא הייתה פשוטה יותר

וואו וואו וואו. "סטיספייר" לא מפסיקה להוכיח שהיא מבינה בגוף האשה ולהוציא מוצרים שפשוט נוגעים בול בכל הנקודות הרגישות. זה מה שחשבתי על סטיספייר G-Force, צעצוע מין חדש מבית סטיספייר שמיועד נטו לענג אותך באזור הרגיש והמענג הזה.
הצעצוע הזה נראה פשוט ואלגנטי למדי. מדובר בגוף מוארך ונוח מאוד לאחיזה, בעל ראש קטן וחמוד עם כמו גלים קטנים שמעדנים את צורתו. הוא עשוי מסיליקון רופאי נעים למגע, ויש לו מראה ייחודי, זה לחלוטין לא נראה כמו איבר מין של גבר, אולי של חייזר.
בחלק האחיזה יש כפתור הדלקה עם ציור של גל, שלאחר לחיצה קצרה בת שתי שניות, מדליק את המכשיר. לחיצה נוספת על כפתור הגל, משנה את מקצב הרטט. יש 10 מקצבים כאלו. מעל כפתור הגל יש סימון של פלוס ומינוס, אשר מאפשרים לשנות את מקצב הרטט הנבחר לחמש מהירויות שונות. זה אומר שניתן לשחק עם לא פחות מ-50 אופציות רטט שונות במכשיר הקטן והשובב הזה.
G-force
G-force. תני לו לזוז איתך ולא תתאכזבי

מרחתי חומר סיכה על בסיס מים, החדרתי והדלקתי את G-Force. וואו. וואו ועוד פעם וואו. הראש של הצעצוע מתעקל ופוגע בול בנקודות הרגישות. אפילו לא הייתי צריכה להכניס ולהוציא אותו. הזזתי אותו בעדינות בפנים, קדימה ואחורה, ועשיתי מסאג' לנקודת הג'י שלי, שאני חושבת שתודה לי על זה לנצח. החלפתי מהירויות ובאיזשהו שלב שום מקצב או מהירות כבר לא היו שינו כלום, כי הצעצוע הזה פשוט יודע את העבודה. עצרתי וקפצתי איתו למקלחת. הדלקתי את המים על חם-חם- חם עד שחדר הרחצה התמלא באדים. נכנסתי. הוצאתי אותו מהנרתיק ובזכות המבנה המעוקל שלו החלקתי אותו למעלה, וגיריתי בעזרת הרטטים את הדגדגן שלי. איזו צורה חכמה.

החלקתי אותו בחזרה אחורנית לפי הטבעת, ונשארתי שם קצת עם הצעצוע הרוטט הזה, מתענגת מתחת לזרם של המים. וואו. אחרי ניקוי החזרתי את השובב לנרתיק, והשארתי אותו יחסית בכניסה (אין צורך לדחוף עמוק, גם המבנה של המכשיר לא מתאים לכך. המבנה שלו ממש ייקח אתכן לאן שאתן צריכות ללכת, לכו איתו), עד שגמרתי, ואני ממש לא גומרת בקלות מהנרתיק. הייתה שמחה וצהלה בכל יפו!
המבנה החכם, העמידות למים, האחיזה הקלה, הרטט השקט והמשקל הקל של הצעצוע הזה הופכים אותו לצעצוע החביב ביותר שיש לי במגירה (יובל לוי).
רמה: מתקדמות | עוצמה: חזקה | מגוון: 5 מהירויות ו-10 מקצבי רטט | עיצוב: נוח, אלגנטי וקל לאחיזה | מידת רעש: שקט |

סל הקניות